O firmie

Nasza firma Administrator Sp. z o.o. zajmuje się administracją nieruchomości należących do Wspólnot Mieszkaniowych w Warszawie. Przemawia za nami ponad dziesięcioletnie doświadczenie oraz profesjonalny zespół. Należą do niego licencjonowani zarządcy nieruchomości i księgowi oraz doświadczeni administratorzy.

Naszą misją jest zapewnienie usług na wysokim poziomie, dzięki czemu możemy zadowolić naszych Klientów. Jednakże obok profesjonalizmu do ważnych dla nas kwestii należy również sympatyczna atmosfera współpracy.

Dla naszych Klientów jesteśmy dostępni w każdej chwili. Nasi administratorzy zajmują się obsługą nieruchomości praktycznie codziennie. Zapewniamy stały kontakt telefoniczny oraz mailowy, a nasze telefony komórkowe działają całodobowo.

Jako podwykonawców zatrudniamy sprawdzone firmy zajmujące się utrzymaniem czystości, konserwacją budynków i urządzeń oraz ochroną obiektów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoki poziom oferowanych usług.

Obecnie administrujemy i zarządzamy wieloma budynkami mieszkalnymi znajdującymi się na terenie Warszawy. Zainteresowanym udostępniamy referencje, które znajdują się w siedzibie naszej firmy.

Za naszym profesjonalizmem przemawia również fakt, że nasza spółka jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej w zakresie zarządzania nieruchomościami. Dzięki temu współpraca z nami zapewnia również naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa.

Administrator Sp z o.o.
Targowa 59 lok. 3
03-707 Warszawa

poniedziałek 8.00 - 18.00
wtorek - czwartek 8.00 - 16.00
piątek 8.00 - 14.00